Forum FORUM POLICYJNE - REKRUTACJA DO POLICJI 2025 - TUTAJ DOWIESZ SIE O NIEJ WSZYSTKO Strona Główna FORUM POLICYJNE - REKRUTACJA DO POLICJI 2025 - TUTAJ DOWIESZ SIE O NIEJ WSZYSTKO
FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI 2025 - Znajdziesz tu wszelkie informacje jak się dostać do policji, jak sie przygotować do testów na rok 2025
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaleziono 4 wyników
Forum FORUM POLICYJNE - REKRUTACJA DO POLICJI 2025 - TUTAJ DOWIESZ SIE O NIEJ WSZYSTKO Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Odwołanie do decyzji PZP
Hubertus304

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1395

PostForum: Komisja Lekarska w policji   Wysłany: Wto 14:35, 11 Cze 2019   Temat: Odwołanie do decyzji PZP
No to ciekawa opinia z kilkuminutowej rozmowy. Aż jestem ciekaw co mi napiszą w liście, gdzie miałem tylko jedno pytanie na rozmowie z panią psycholog.

Jak się odwołasz, to daj znać jak to jest. Pe ...
  Temat: Odwołanie do decyzji PZP
Hubertus304

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1395

PostForum: Komisja Lekarska w policji   Wysłany: Czw 8:19, 06 Cze 2019   Temat: Odwołanie do decyzji PZP
Właśnie wczoraj dostałem pismo na które czekałem miesiąc.

patti

Jakie pytania ? Zapytała mnie o pracę w której aktualnie pracuję, co robię tam itp. Oraz zapytała mnie dlaczego do policji.
Rozm ...
  Temat: Odwołanie do decyzji PZP
Hubertus304

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1395

PostForum: Komisja Lekarska w policji   Wysłany: Śro 14:22, 22 Maj 2019   Temat: Odwołanie do decyzji PZP
przemek00091
jak dostaniesz pismo to 14dni

A ile czeka się na takie pismo ?

patti

Ankieta osobowa
Odpowiedzi zgadzam się lub nie zgadzam
tablicę Ravenna
słowniczek składający się z 40 p ...
  Temat: Odwołanie do decyzji PZP
Hubertus304

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1395

PostForum: Komisja Lekarska w policji   Wysłany: Wto 14:47, 21 Maj 2019   Temat: Odwołanie do decyzji PZP
Witam.
Kiedy mogę pisać wniosek o odwołanie się do wyniku PZP ? Mogę od razu po tym jak mi powiedzieli, że nie zaliczyłem czy dopiero mogę gdy dostanę jakieś pismo ?
Z góry dzięki.
 
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Skocz do:  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin