Forum FORUM POLICYJNE - R0EKRUTACJA DO POLICJI 2024 - TUTAJ DOWIESZ SIE O NIEJ WSZYSTKO Strona Główna FORUM POLICYJNE - R0EKRUTACJA DO POLICJI 2024 - TUTAJ DOWIESZ SIE O NIEJ WSZYSTKO
FORUM POLICYJNE - TESTY DO POLICJI 2024 - Znajdziesz tu wszelkie informacje jak się dostać do policji, jak sie przygotować do testów na rok 2024
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Multiselect Katowice 2017
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM POLICYJNE - R0EKRUTACJA DO POLICJI 2024 - TUTAJ DOWIESZ SIE O NIEJ WSZYSTKO Strona Główna -> Test Psychologiczny MultiSelect 2 JAK ZDAĆ POZYTYWNIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 15:34, 04 Maj 2017    Temat postu: Multiselect Katowice 2017

Był ktoś ostatnio na ms w Katowicach, jak wygląda egzamin i jaka zdawalność?[/list]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sebastian.zgo




Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 17:53, 14 Maj 2017    Temat postu:

Hej. Czy orientuje się ktoś jaki obecnie jest czas oczekiwania na wynik MS w Katowicach?
Czy ew. ktoś z 9.05 ma jakieś info? Widziałem na forum, że w innych maistach wynik pozytywny przekazują w 2-3 dni.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Grzegorz88




Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 19:54, 28 Maj 2017    Temat postu: MS Katowice

Witam i obalam mit 100% zdawalnosci MS od Jarka . MS w Katowicach nie zaliczony. Uprzedzam wpisy typy nie zrozumiales profilu to byla moja druga pzygoda z Policja za pierwszym razem rowniez koszystalem z testow od Jarka MS zdalem cala rekrutacje zakonczylem pozytywnie na koncu braklo punktow zeby sie dostac. To nie sa gorzkie zale ale nie odpuszcze sobie napisania kilku zdan co na ten temat mysle Smile . W duzym skrocie opisze moj pierwszy raz z policja i ten drugi ktory juz sie zakonczyl zeby pokazac jak Policja jako firma traktuje ludzi jak ich szuka i jaki w mojej ocenie niski zeby nie napisac zenujacy poziom reprezentuja panie psycholog w katowicach. Pierwszy raz bylo ponad trzy lata temu mialem wtedy 26 lat pracowalem jako przedstawiciel handlowy i zylem na garnuszku rodzicow zero doswiadczenia z mundurowka jeden kolega policjant wtedy swiezak cos tam sie moglem dowiedziec o robocie ale nie wiele no ale sie udalo skonczyc rekrutacje troche wiecej punktow i dzis bym juz sluzyl . W tym roku moj drugi raz i jaja jak berety mieszkam juz z narzeczona i dzieckiem na swoim udalo mi sie przyjac do SM gdzie pracuje od prawie trzech lat wiec jakies doswiadczenie z mundurowka mam moja sytuacja zyciowa zmienila sie diametralnie doroslem usamodzielnilem sie zreszta co tu wiecej pisac silownia w tygodniu czesem boks inny czlowiek .W telewizji urzedach pracy na stronach Policji zachecaja do pracy bo brakuje im chetnych ludzi mamia wszystkich stabilna praca rozwojem osobistym mozna sie pnac po szczeblach kariery ze pieniadze dobre moze bym w to uwierzyl gdybym nie poznal tych wielu policjantow na swojej drodze i nie wiedzial jak w rzeczywistosci wyglada ta praca od nie jednego posterunkowego ktory zaczal dopiero kariere slyszalem ze jak mu sie trafi co innego to sie zwalnia ze sluzby Policja w 2019 roku obudzi sie z palcem w pupie te inteligentne panie psycholog po wieloletnich studiach i setkach madrych ksiazek ktore przeczytaly przepuszczaja oszolomow co sie naogladali seriali o policjantach a normalnych gosci bo znam tez takie przypadki oblewaja . Czlowiek ma jakies doswiadczenie swiadomie sklada te papiery wie czego sie spodziewac w tej robocie a taka kobieta oderwana od rzeczywistosci zyjaca w swoim ksiazkowym swiecie zadecyduje ze sie nie nadajesz Smile. Znajomi Policjanci jak sie dowiedzieli ze MS nie zdany to gadaja ze to jest dramat co z ta formacja sie robi ze po szkole przychodza tak nie ogarnieci ludzie a sami tez znaja normalych facetow co by sie nadawali do tej roboty ale tez MS nie pozaliczali Smile Ciekawi mnie jedno bo MS ma pokazac czy ktos sie nadaje do tej sluzby czy nie czy te panie ponosza jakas odpowiedzialnosc juz nie pisze ze za te zwolnienia ze sluzby zaraz na poczatku kariery ale za tych co zrezygnowali zeby nie daleko szukac na szkoleniu podstawowym 6 miesiecy nie wytrzymali a w katowicach w tym roku bylo ich bardzo bardzo duzo ci co wiedza to wiedza i ten przyklad fenomenalnie pokazuje ile warte jest badanie MS i jak na ludziach znaja sie te wszystkie panie psycholog lacznie ta z katowic ktora serdecznie pozdrawiam Smile kochana pani dzieki takim osobom jak ty juz za pare parenascie lat ulice beda patrolowali zniewiesciali chlopcy dla ktorych bedzie trzeba uszyc spodnie od mundury w formie rurek Smile sory za chaos bledy interpunkcje pozdrawiam Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
miedziany2003




Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 21:11, 28 Maj 2017    Temat postu:

Witam,

Jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Podchodziłem do testu kilka razy, za każdym razem oblewałem MS. Ostatni raz podszedłem mając 37 lat, jestem ustawiony życiowo i emocjonalnie w porównaniu do tych co teraz są zatrudniani. Widząc policjanta czy policjantkę na ulicy o ile kogoś zobaczę na pieszym patrolu to wcale nie czuję się bezpiecznie. Zatrudniane są osoby młode, wyrywne, postury stracha na wróble. Nie jestem postawnym facetem, ale widzą akcje młodych policjantów i ich zachowanie to tragedia. Widziałem akcję gdzie dwóch policjantów szarpało się z gościem dwa razy większym który był pod wpływem alkoholu rzucał nimi jak chciał,aż kobieta wyszła i powiedziała mężowi aby nie szarpał dzieci. Myślałem że padnę ze śmiechu jak to widziałem. Teraz jest ciśnienie na kobiety a mężczyzn przyjmują najwięcej z wyższym wykształceniem, ale jak mi jeden z policjantów powiedział.....kto przyjdzie po studiach do pracy na krawężnik za 2300 na rękę, sam się z tego śmiał.

Pani psycholog moim zdaniem nie ma pojęcia jak wygląda życie na ulicy w większych miastach a szczególnie nocą, jest oderwana od rzeczywistości!.
Do mnie ostatnio sam komendant dzwonił i pytał czy nie chciał bym jeszcze raz podejść do egzaminu. Na początku myślałem że ktoś mi robi kawał...dosłownie, ale jak się okazało komendanci sami wydzwaniali do osób które wcześniej nie zdały MS. Teraz mam wrażenie że taka pani psycholog chyba nie ma co robić to się wydzwania po ludziach aby ona miała pracę, w końcu jak nie będzie chętnych to pani psycholog tez nie będzie potrzebna, zostanie może jedna osoba na tym stanowisku a nie 5 jak jest teraz.
Nadmienię tylko że z moich obserwacji będąc w 2016 na TSF i TWO chętnych nie brakowało.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 7:34, 29 Maj 2017    Temat postu:

Grzegorz88 kiedy miałeś ms? Dlugo czekałes na wyniki?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
VM2110




Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Pon 9:15, 29 Maj 2017    Temat postu: Re: MS Katowice

Grzegorz88 napisał:
Witam i obalam mit 100% zdawalnosci MS od Jarka . MS w Katowicach nie zaliczony. Uprzedzam wpisy typy nie zrozumiales profilu to byla moja druga pzygoda z Policja za pierwszym razem rowniez koszystalem z testow od Jarka MS zdalem cala rekrutacje zakonczylem pozytywnie na koncu braklo punktow zeby sie dostac. To nie sa gorzkie zale ale nie odpuszcze sobie napisania kilku zdan co na ten temat mysle Smile . W duzym skrocie opisze moj pierwszy raz z policja i ten drugi ktory juz sie zakonczyl zeby pokazac jak Policja jako firma traktuje ludzi jak ich szuka i jaki w mojej ocenie niski zeby nie napisac zenujacy poziom reprezentuja panie psycholog w katowicach. Pierwszy raz bylo ponad trzy lata temu mialem wtedy 26 lat pracowalem jako przedstawiciel handlowy i zylem na garnuszku rodzicow zero doswiadczenia z mundurowka jeden kolega policjant wtedy swiezak cos tam sie moglem dowiedziec o robocie ale nie wiele no ale sie udalo skonczyc rekrutacje troche wiecej punktow i dzis bym juz sluzyl . W tym roku moj drugi raz i jaja jak berety mieszkam juz z narzeczona i dzieckiem na swoim udalo mi sie przyjac do SM gdzie pracuje od prawie trzech lat wiec jakies doswiadczenie z mundurowka mam moja sytuacja zyciowa zmienila sie diametralnie doroslem usamodzielnilem sie zreszta co tu wiecej pisac silownia w tygodniu czesem boks inny czlowiek .W telewizji urzedach pracy na stronach Policji zachecaja do pracy bo brakuje im chetnych ludzi mamia wszystkich stabilna praca rozwojem osobistym mozna sie pnac po szczeblach kariery ze pieniadze dobre moze bym w to uwierzyl gdybym nie poznal tych wielu policjantow na swojej drodze i nie wiedzial jak w rzeczywistosci wyglada ta praca od nie jednego posterunkowego ktory zaczal dopiero kariere slyszalem ze jak mu sie trafi co innego to sie zwalnia ze sluzby Policja w 2019 roku obudzi sie z palcem w pupie te inteligentne panie psycholog po wieloletnich studiach i setkach madrych ksiazek ktore przeczytaly przepuszczaja oszolomow co sie naogladali seriali o policjantach a normalnych gosci bo znam tez takie przypadki oblewaja . Czlowiek ma jakies doswiadczenie swiadomie sklada te papiery wie czego sie spodziewac w tej robocie a taka kobieta oderwana od rzeczywistosci zyjaca w swoim ksiazkowym swiecie zadecyduje ze sie nie nadajesz Smile. Znajomi Policjanci jak sie dowiedzieli ze MS nie zdany to gadaja ze to jest dramat co z ta formacja sie robi ze po szkole przychodza tak nie ogarnieci ludzie a sami tez znaja normalych facetow co by sie nadawali do tej roboty ale tez MS nie pozaliczali Smile Ciekawi mnie jedno bo MS ma pokazac czy ktos sie nadaje do tej sluzby czy nie czy te panie ponosza jakas odpowiedzialnosc juz nie pisze ze za te zwolnienia ze sluzby zaraz na poczatku kariery ale za tych co zrezygnowali zeby nie daleko szukac na szkoleniu podstawowym 6 miesiecy nie wytrzymali a w katowicach w tym roku bylo ich bardzo bardzo duzo ci co wiedza to wiedza i ten przyklad fenomenalnie pokazuje ile warte jest badanie MS i jak na ludziach znaja sie te wszystkie panie psycholog lacznie ta z katowic ktora serdecznie pozdrawiam Smile kochana pani dzieki takim osobom jak ty juz za pare parenascie lat ulice beda patrolowali zniewiesciali chlopcy dla ktorych bedzie trzeba uszyc spodnie od mundury w formie rurek Smile sory za chaos bledy interpunkcje pozdrawiam Smile



Ja również zdawałam z pomocą Jarka w profil trafiłam ale panu się nie podobało ze nie wychodze na imprezy mimo se podkreślałam ze spędzam czas ze znajomymi tylko ze w sposób aktywny siłownia basen , ciagle pytał czy chodzę na imprezy :/ cały czas mówiłam ze spotykam się ze znajomymi ale w sposób aktywny No i oblałam na tym gdzie mam potwierdzone info....


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez VM2110 dnia Pon 9:33, 29 Maj 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 10:01, 29 Maj 2017    Temat postu:

A kiedy miałaś ms?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
VM2110




Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Pon 10:04, 29 Maj 2017    Temat postu:

Zendi napisał:
A kiedy miałaś ms?


Tydzien temu.. . Ale ja miałam w lubelskim, dodałam tu post bo niestety innego nie znalazłam,w profil trafiłam 100% odpowiadałam zgodnie z cechami ,Trafiłam na gościa który nie przepuszcza kobiet,podobno trzeba iść do niego na konsultacje prywatna i wtedy na MS cie przepuści ,szkoda ze dowiedziałam się po fakcie, ale przyznaje ze to nie sprawiedliwe i mimo ze masz profil odpowiadasz zgodnie z cechami gość i tak może ci napisać co uważa , mnie pytał się nawet czy stosuje dietę skoro chodzę na siłownie :/


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez VM2110 dnia Pon 10:05, 29 Maj 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Miron87




Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 66
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pon 17:06, 29 Maj 2017    Temat postu:

Ja bez testów od p. Jarka zdałem tydzień temu po raz drugi MS (za pierwszym razem odpadłem na KL). Także sami wiecie jak to jest... jednemu się nie uda z testami od p. Jarka, a drugiemu się uda bez tych testów. Sam nie wiem jakim kluczem idą...
A na rozmowie pani psycholog ewidentnie szła żeby mnie zdenerwować. Pytała o takie rzeczy, które są na RK i szkółce Rolling Eyes A na odchodne stwierdziła, że po co było kłamać w teście komputerowym, sam pan widzi, że tu wszystko wyszło Rolling Eyes a na drugi dzień telefon ze zdanym MS... Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
VM2110




Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Pon 17:22, 29 Maj 2017    Temat postu:

Miron87 napisał:
Ja bez testów od p. Jarka zdałem tydzień temu po raz drugi MS (za pierwszym razem odpadłem na KL). Także sami wiecie jak to jest... jednemu się nie uda z testami od p. Jarka, a drugiemu się uda bez tych testów. Sam nie wiem jakim kluczem idą...
A na rozmowie pani psycholog ewidentnie szła żeby mnie zdenerwować. Pytała o takie rzeczy, które są na RK i szkółce Rolling Eyes A na odchodne stwierdziła, że po co było kłamać w teście komputerowym, sam pan widzi, że tu wszystko wyszło Rolling Eyes a na drugi dzień telefon ze zdanym MS... Laughing




Zalezy od psychologa ja w profil trafiłam ale psycholog się przyczepił spędzania wolnego czasu nie odpowiadało mu ze chodzę na siłownie itd Po prostu oblał mnie za głupotę...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Miron87




Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 66
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pon 18:26, 29 Maj 2017    Temat postu:

VM2110 napisał:
Miron87 napisał:
Ja bez testów od p. Jarka zdałem tydzień temu po raz drugi MS (za pierwszym razem odpadłem na KL). Także sami wiecie jak to jest... jednemu się nie uda z testami od p. Jarka, a drugiemu się uda bez tych testów. Sam nie wiem jakim kluczem idą...
A na rozmowie pani psycholog ewidentnie szła żeby mnie zdenerwować. Pytała o takie rzeczy, które są na RK i szkółce Rolling Eyes A na odchodne stwierdziła, że po co było kłamać w teście komputerowym, sam pan widzi, że tu wszystko wyszło Rolling Eyes a na drugi dzień telefon ze zdanym MS... Laughing




Zalezy od psychologa ja w profil trafiłam ale psycholog się przyczepił spędzania wolnego czasu nie odpowiadało mu ze chodzę na siłownie itd Po prostu oblał mnie za głupotę...


Za siłownię? O kurde, to naprawdę kiepsko Shocked Twisted Evil
Chyba, że w teście zaznaczyłeś co innego, ciężko to jakoś wytlumaczyć Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
VM2110




Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Pon 20:07, 29 Maj 2017    Temat postu:

[quote="Miron87"][quote="VM2110"]
Miron87 napisał:
Ja bez testów od p. Jarka zdałem tydzień temu po raz drugi MS (za pierwszym razem odpadłem na KL). Także sami wiecie jak to jest... jednemu się nie uda z testami od p. Jarka, a drugiemu się uda bez tych testów. Sam nie wiem jakim kluczem idą...
A na rozmowie pani psycholog ewidentnie szła żeby mnie zdenerwować. Pytała o takie rzeczy, które są na RK i szkółce Rolling Eyes A na odchodne stwierdziła, że po co było kłamać w teście komputerowym, sam pan widzi, że tu wszystko wyszło Rolling Eyes a na drugi dzień telefon ze zdanym MS... Laughing




Zalezy od psychologa ja w profil trafiłam ale psycholog się przyczepił spędzania wolnego czasu nie odpowiadało mu ze chodzę na siłownie itd Po prostu oblał mnie za głupotę...[/


Ta
Za siłownię? O kurde, to naprawdę kiepsko Shocked Twisted Evil
Chyba, że w teście zaznaczyłeś co innego, ciężko to jakoś wytlumaczyć Rolling Eyes[/



Tak bo dał mi komentarz na koniec ze jesyem antyspołeczna bo większość czasu spędzam na siłowni basen itd gdzie podkreślałam ze spędzam czas zeznajomymi a ba kompie trafiłam 100% także :/


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sebastian.zgo




Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Wto 9:16, 30 Maj 2017    Temat postu:

3 tygodnie po ms bez informacji to raczej zła informacja?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 9:49, 30 Maj 2017    Temat postu:

Podobno list przychodzi do 3 tygodni także myślę że u ciebie bedzie ok .

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Miron87




Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 66
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Wto 19:09, 30 Maj 2017    Temat postu:

sebastian.zgo napisał:
3 tygodnie po ms bez informacji to raczej zła informacja?


Ciężko powiedzieć. W Warszawie dzwonią do 3dni...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:15, 08 Cze 2017    Temat postu:

Ci co mieli ms 24 maja wyniki już są, ja zadzwoniłam dzisiaj i wynik pozytywny.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretayou




Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:32, 09 Cze 2017    Temat postu:

Zendi napisał:
Ci co mieli ms 24 maja wyniki już są, ja zadzwoniłam dzisiaj i wynik pozytywny.


Ja miałam 24 maja, do tej pory cisza. Mija 2,5 tygodnia, przyszedł komuś list ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:46, 09 Cze 2017    Temat postu:

Miałaś na godzinę 10 ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretayou




Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 20:00, 09 Cze 2017    Temat postu:

Tak, nie wiem czy czekać na list czy zadzwonić tam.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 23:22, 09 Cze 2017    Temat postu:

Zadzwoń co Ci szkodzi. Jestem tą dziewczyną którą tak długo siedziała u psychologa.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretayou




Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 7:13, 10 Cze 2017    Temat postu:

A na jaki numer dzwoniłaś?

Gratulacje pozytywnego wyniku Smile Czyli Pani psycholog która była taka wnikliwa okazała się jednak w porządku. Pozdrawia blondynka w białej koszuli.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 8:34, 10 Cze 2017    Temat postu:

Na 32 200 17 02 chyba taki odebral facet.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretayou




Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 10:21, 05 Lip 2017    Temat postu:

Jakaś kobieta przeszła WZ/RK?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 10:38, 05 Lip 2017    Temat postu:

Widzę że zdalas ms gratuluję. Masz już termin wz?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretayou




Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 11:36, 05 Lip 2017    Temat postu:

nie zdałam rozmowy kwalifikacyjnej, a Tobie się udało czy nadal czekasz?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:25, 05 Lip 2017    Temat postu:

Ja jeszcze czekam na termin bo jakis pan ma urlop do konca lipca. A kiedy mialas wz?ciężko było? Jakie zadawali pytania?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretayou




Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:09, 05 Lip 2017    Temat postu:

Praktycznie takie same pytania co u psychologa, nie pytali mnie nic z zakresu wiedzy, nie tkneli nawet ustawy o policji. Ze mną były dwie dziewczyny które też nie zdały. Podobno nie przepuszczają kobiet. Daj znać jak Tobie poszło

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:28, 05 Lip 2017    Temat postu:

To ile Ci dali punktow? Mówili dlatego nie zdalas?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dyszlu




Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:12, 13 Lip 2017    Temat postu:

Witajcie.
Możecie się podzielić informacją, mianowicie w jakim czasie mniej więcej od TWO i TSF przydzielają test psychologiczny ? Chodzi oczywiście o Katowice. Testy mam 16.07 (niedziela). 17 albo 18 wiadomo, że będę dzwonił o termin MS.
Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bednarek




Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 1623
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 17 razy
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Czw 13:31, 13 Lip 2017    Temat postu:

Od TWO do MS moze byc dwa dni, dzwonia z dnia na dzien, wiec ucz się juz teraz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dyszlu




Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:52, 13 Lip 2017    Temat postu:

bednarek napisał:
Od TWO do MS moze byc dwa dni, dzwonia z dnia na dzien, wiec ucz się juz teraz


Ty tak miałeś ? Dla mnie by było idealnie. Pytam bo tydzień po TWO wyjeżdżam na wakacje i nie wiem czego się spodziewać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
victoria




Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Śro 17:01, 19 Lip 2017    Temat postu:

czy zdawał ktoś z was MS w lipcu w Katowicach i ma już odpowiedź ?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandea95




Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw 12:38, 20 Lip 2017    Temat postu:

victoria napisał:
czy zdawał ktoś z was MS w lipcu w Katowicach i ma już odpowiedź ?


ja zdawałam 12 lipca i cisza. dzwonilam i najwczesniej mam zadzwonic 27 lipca to może będą wyniki.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
victoria




Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Czw 15:11, 20 Lip 2017    Temat postu:

ja zdawałam początkiem lipca a dziś przeszedł niestety list...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandea95




Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw 15:53, 20 Lip 2017    Temat postu:

victoria napisał:
ja zdawałam początkiem lipca a dziś przeszedł niestety list...



miałaś MS od Jarka?
jak rozmowa i test? ze przyszedł list..
niby takie zapotrzebowanie a odrzucaja...
i ile masz lat?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marek




Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 15:59, 20 Lip 2017    Temat postu:

Przeciez pisała że nie miała, gdyby miała to by zdała, dlatego, Ja raz nie zdałem i teraz skorzystałem z testów Jarka i poszło Smile polecam

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sandea95




Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw 16:11, 20 Lip 2017    Temat postu:

Marek napisał:
Przeciez pisała że nie miała, gdyby miała to by zdała, dlatego, Ja raz nie zdałem i teraz skorzystałem z testów Jarka i poszło Smile polecam


nie czytałam wcześniejszych postów wiec nie wiedziałam czy miała czy nie. najbardziej mnie dziwi uczenie sie tych testów, jak można się uczyć czegoś co sie nas samych tyczy? ja tam uważam że najlepiej sprawdzić własne możliwości bez żadnych pomocy. ale każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ile czekałeś na odpowiedź i ile punktów dostałeś?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bednarek




Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 1623
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 17 razy
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Czw 16:16, 20 Lip 2017    Temat postu:

nie rozmieszaj mnie sandea95 Smile bez testów nie masz najmniejszych szans zeby to zdać bo ten nowy profil jest porąbany - chyba ze masz duuuze szczescie, a to czy ktoś się nadaje do Policji czy nie weryfikuje szkółka

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretayou




Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 18:03, 20 Lip 2017    Temat postu:

"Zendi" i jak? miałaś już RK?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zendi




Dołączył: 22 Sty 2017
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 21:53, 20 Lip 2017    Temat postu:

Czekam dalej na tel z terminem rk.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM POLICYJNE - R0EKRUTACJA DO POLICJI 2024 - TUTAJ DOWIESZ SIE O NIEJ WSZYSTKO Strona Główna -> Test Psychologiczny MultiSelect 2 JAK ZDAĆ POZYTYWNIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin